Izstādes
Tomātu svētki BrenguļosTomātu parāde Dabas muzejā


Simjūda gadatirgus 2016 Valmierā

Simjūda gadatirgū būs iespēja iegādāties arī sēklas no Natālijas Zeltiņas tomātu kolekcijas!Tomātu un veselības augu izstāde 2016 - Dabas muzejā


Tomātu parāde 2015 Valmieras muzeja Pilskalna nama veļas žāvētavā (27.08.2015.)

Valmierā no 27. augusta bija apskatāma izstāde „Tomātu parāde 2015”, kuru organizēja Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras muzeju.
Izstādē apmeklētājus priecēja vairāk kā 100 tomātu šķirnes. Interesentiem tika sniegtas konsultācijas par tomātu audzēšanu, bija iespēja iegādāties tomātu sēklas no tomātu audzētāju kolekcijas.
Tomātu un ārstniecības augu parāde 2015 Dabas muzejā (19.08.2015.)

19. augustā Rīgā, Dabas muzejā, sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedriem, tika atklāta izstāde „Tomātu un veselības augu parāde 2015”. Šogad pieredzējušo audzētāju pulku papildināja vairāki jauni biedri, kas izstādē piedalās pirmo reizi.
Apmeklētāji izstādē var aplūkot vairāk kā 200 tomātu šķirnes. Dažas no tām jau ir atpazīstamas un iecienītas, bet vairākas šķirnes Dabas muzejā skatāmas pirmo reizi un jau ir saņēmušas skatītāju sajūsmu.
Izstādē piedalās kolekcionāri no Rīgas, Dobeles, Ķekavas, Ulbrokas un Carnikavas, kā arī kluba „Tomāts” Valmieras nodaļas pārstāvji Natālija Zeltiņa un Jānis Andersons. 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru